Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Residence Giovanni byla otevřena v září 2015 a je nejnovějším rekonstruovaným objektem v centru Starého města Prahy. Nachází se v historickém dvoře v bezprostřední blízkosti Karlova mostu (150m). 

Do 1.12.2016 byla residence dočasně uzavřena a poté provoz obnoven pod novými majiteli, aby tak pokračoval úspěch, který tato residence dříve u klientů vždy měla.

Součástí residence je restaurant Don Govanni s českou i mezinárodní kuchyní. Prostory restaurace Vás uchvátí nejen historickým zdobeným stropem ze 14. století. WEBSITE RESTAURANT

Pokoje jsou dvoulůžkové nebo třílůžkové stylované do pohodlné elegance. Všechny pokoje se mohou pochlubit výhledem do krásného útulného dvora.

Wifi připojení je k dispozici nejen na pokojích, ale i v prostorách dvora a restaurace.

Hosté hotelu mají automaticky slevu 20% v restauraci Don Govanni.


 

Giovanni Residence was opened in September 2015, and is the latest reconstructed building in the center of Old Town Prague. Located in the historic courtyard in the immediate vicinity of the Charles Bridge (150m).
 
Until 1.12.2016 the residence was closed for a while and now it is again opened by the new owners that wants to continue with the sucess of this place.
 
The Residence includes restaurant Don Govanni with Czech and international cuisine. Building of the restaurant will enchant not only by historic ornate ceilings from the 14th century. WEBSITE RESTAURANT
 
Rooms are double or triple styling in comfortable elegance. All rooms boast views of the beautiful cozy courtyard.
 
Wifi is available not only in the rooms but also in the areas of courtyard and of our restaurant.
 
Guests have automatic 20% discount in the restaurant Don Govanni.
TOPlist